פעילויות לילדים ואטרקציות לכל המשפחה

פעילויות מתעדכנות לילדים ולכל המשפחה: הצגות ומופעים מרהיבים, דמויות מומחזות, סדנאות ואטרקציות בלתי נשכחות.

שבתות פברואר 2017

שבתות פברואר 2017

04/02/2017 - 28/02/2017

פורים 2017

פורים 2017

11/03/2017 - 13/03/2017

פארק מיני ישראל מזמין אתכם לחגוג את חג הפורים במגוון פעילויות לכל המשפחה!

מיני סלפי ישראל

מיני סלפי ישראל

תמיד בפארק

בואו להכיר את אורי הילד הסקרן, הכי ישראלי, שאוהב לצלם בלי הפסקה וקיבל משימה מאתגרת במיוחד: למצוא את כל המקומות שנעלמו מאלבום התמונות המשפחתי.

מיניאטורות

מיניאטורות

תמיד בפארק

דגמי המיניאטורות בפארק מיני ישראל הם אטרקציה אהובה, מלהיבה ומרגשת עבור הילדים במקביל לסיורים, לפעילויות, למופעים ויתר האירועים המתעדכנים באופן תדיר בפארק.

MiniMax: קולנוע תלת מימד

MiniMax: קולנוע תלת מימד

תמיד בפארק

אם חשבתם שראיתם הכל, חישבו שוב: במיני ישראל, מוקרן סרט תלת מימד ראשון מסוגו בישראל המציג את נופי המדינה ממעוף הציפור, אטרקציה לילדים ולכל המשפחה.

חוויה של פעם בחיים, בכל פעם שתגיעו לביקור

נופו האגדי של פארק מיני ישראל הוא תפאורה מושלמת לפעילות חווייתית, תוססת ובלתי נשכחת למשפחות המגיעות לביקור עם ילדים. פעילויות מקוריות בהפקות מרהיבות מתעדכנות באופן תדיר בכל עונות השנה ומלוות בדמויות מומחזות, תכנים חינוכיים, מופעים עוצרי נשימה, הצגות שילדים אוהבים, סדנאות יצירה והפעלות שישאירו אתכם ואת ילדיכם עם חוויה של פעם בחיים, בכל פעם שתגיעו לביקור.

הפארק עצמו הוא אטרקציה ייחודית הנמצאת במרכז הארץ ומאפשרת לילדים להתעלות על גבולות המרחק והזמן ולחוות את מדינת ישראל כולה בקצות האצבעות, בעודה פרוסה לנגד עיניהם: מאות דגמים דינמיים ועוצרי נשימה המשלבים קולות וצלילים, מבנים היסטוריים מרהיבים, צמחייה ננסית עשירה, אלפי דמויות זעירות, תאורת לילה ייחודית: משלג החרמון ועד האטרקציות של אילת, מיפו הלילית ועד הכותל השוקק, מהגנים הבהאיים ועד לפסגת מצדה.

מה היה לנו כאן?