• פארק מיני ישראל היחידה החינוכית

    היחידה החינוכית

 

פארק מיני ישראל מארח תלמידים מכל הארץ, בכל שכבת גיל ומכל המגזרים ומאפשר הכרות עם ארץ ישראל בדרך חווייתית ומאתגרת. הפארק מציע שפע תכניות ופעילויות חווייתיות התואמות את חומר הלימוד בכיתה משולבות בשחקנים וכתבי חידה. בפארק שפע של אטרקציות לילדים בגילאים שונים. הדגש בביקור הוא על יצירת חוויה זכירה, מרתקת וייחודית בקרב התלמידים.
הפעילויות החינוכיות מייצרות קרקע נוחה לבטא ערכים חשובים כגון שיתוף פעולה, הקשבה, מנהיגות, קבלת האחר וחתירה למצוינות ובכך הופך כל ביקור לחוויה מעצימה עבור התלמידים. הפארק מארח תלמידים במסגרת יום טיול ומציג תכנים ייחודיים ומתחמים לימי גיבוש, מסיבות סוף ותחילת שנה,אירועים פרטיים,  ימי שיא, מסיבות בר/ בת מצווה, טקסי חלוקת ת.ז ועוד....

 

 

 

לגני ילדים

פארק מיני ישראל מזמין את הילדים ללמוד בדרך מרעננת באמצעות אחד הכלים העוצמתיים ביותר - החוויה.

לבתי ספר יסודיים

שפע תוכניות ופעילויות המותאמות לחומר הנלמד בכיתה וקרקע פורייה לביטוי ערכים והכל תחת מעטפת חווייתית המצליחה לרגש ולגעת בתלמידים בכל ביקור

לחטיבות ולתיכונים

הביקור בפארק ייקח את התלמידים למסע חוצה זמנים ברחבי ישראל, יערוך היכרות מחודשת עם דמויות מפורסמות שעשו היסטוריה, יאתגר ויפתיע גם את המלומדים ביותר וישאיר לכל אחד מהמשתתפים זיכרון משמעותי לחיים.

אירועים בפארק

בין אם זה יום גיבוש, מסיבת סוף שנה, טקס או יום השתלמות, האירוע שלכם ב"פארק" יהפוך לשיחת היום בכיתות או בחדרי המורים. "הפארק" מחולק למספר מתחמי קונספט מעוצבים ובגדלים שונים, המתאימים לאירועים גדולים או אינטימיים, המונים 80 עד 2000 מוזמנים, ומאפשרים לכם לשלב תכנים ספציפיים לעולם התוכן שלכם.

Site by wedo design Studio