האביב חביב והפסח מגניב… בפארק מיני ישראל!

הפנינג משפחות במהלך פסח | 7.4 – 31.3

 

פסטיבל הצגות ילדים, סדנאות ומתחמי הפעלה חווייתיים, סיורים מודרכים בין 385 המיניאטורות וכתב חידה לכל המשפחה – והכל בכרטיס אחד!

במהלך פסח (7.4 – 31.3) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים. הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגות ילדים מצליחות, מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה, סיורים מודרכים בין 385 המודלים שברחבי הפארק ו"אתגר המשפחות הגדול" – כתב חידה לכל המשפחה נושא פרסים.

במסגרת הפסטיבל יתקיימו הצגות הילדים "יום הולדת למולדת" עם סבא טוביה, "דלת הקסמים" עם רוני דואני ו"סבא של פעם".

פסטיבל הצגות ילדים במתחמי הפארק השונים (בכל יום הצגות אחרות – יש להתעדכן בלוח ההצגות והפעילויות)
יום הולדת למולדת עם סבא טוביה -(3-4.4) הצגה מוזיקלית חדשה וסוחפת לקטנים וגדולים לכבוד חגיגות השבעים למדינה בכיכובו של הסבא של כולם – סבא טוביה. מסע מרתק בעקבות ההווי הארצישראלי שמתרחש כולו בחצר של סבא טוביה בו גדל צבר, קקטוס מיוחד שאוהב לדבר, אוהב חברים ובעיקר את הסיפורים והשירים של סבא טוביה.

דלת הקסמים עם רוני דואני – (1-2.4) הילדה מיכל מנסה להשיג מתנה מקורית ומיוחדת ליום ההולדת של אמה, ויוצאת למסע לממלכת הצלילים בעזרת חבריה – דמויות משיריה של נורית הירש, אותם היא פוגשת בדרך.

סבא של פעם  – (31.3-7.4) סיפורם של סבא ונכד במפגש משעשע. אורי מגיע לביתו של סבא ובעת סידור המחסן, הם מגלים את הסיפולוקס של סבתא, טלפון החוגה, הקלאס וחמש אבנים ועוד המון מוצרים, שלילדים של היום נראים כמו סיפור אגדה. הצטרפו למפגש בין סבא שלא עומד בקצב התקדמות הטכנולוגיה לנכדו הצעיר אורי, שסקרן לשמוע עוד ולגלות מה היה כשסבא וסבתא היו ילדים.

אתגר המשפחות הגדול – כתב חידה מאתגר לכל המשפחה נושא פרסים

בעזרת "אלבום התמונות של אורי" ייצאו המבקרים למסע עם הילד הסקרן, הכי ישראלי,  שאוהב לצלם בלי הפסקה, ויהפכו את הסיור העצמאי בין המודלים למאתגר במיוחד… דרך הרפתקה בפארק, תוכל למלא המשפחה יחד את כתב החידה המלא משימות וחידות, ואולי לזכות בפרסים……..

סיורים מודרכים בין המודלים
הסיור המודרך ייערך כ – 45 דקות ע"י מדריכי הפארק ויאפשר הצצה קסומה ומיוחדת במינה לישראל תוך שהדגמים מתעוררים לחיים, הדמויות המיניאטוריות הופכות לאנושיות וכל הסיפורים ששמענו עליהם כל כך הרבה פעמים, מקבלים משמעות ומצליחים לגעת ולרגש.

מתחמי יצירה והפעלה חווייתיים
סדנת יצירה להכנת "סוסיתא" אישית – בפינת היצירה, יוכלו הילדים לצבוע ולהרכיב סוסיתא אישית משלהם, מזכרת אישית מהביקור בפארק
מתחם משחקי ילדות של פעם
– אנו מזמינים אתכם לחצר הנוסטלגית של מדינת ישראל, אל תקופה בה כולם שיחקו ברחוב וכשאמא קראה להם מהחלון עלו הביתה .במתחם נשחק במשחקי קלאס, 3 מקלות, 5 אבנים, דג מלוח ועוד

שעות פעילות הפארק בפסח