מוש בן ארי מארח את אברהם טל ובניה ברבי במופע שקיעה מיוחד

מופעי הלהקה הידועים של מוש חרכו במות מקצה אל קצה עם חגיגה צבעונית ושמחה של צלילים וקולות מרחבי העולם שצברה לה קהל מעריצים אדוק.

כבר למעלה מ- 20 שנה שבן ארי נמנה בין היוצרים המשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית. מי שהביא סאונד חדש בנגינתו הייחודית שהייתה לפורצת דרך בנוף המוזיקה הישראלית, שילב כלים נדירים וסגנונות הישר ממסעות ברחבי העולם והוביל גל חדש של מוזיקה שהיום היא בלתי נפרדת מפס הקול הישראלי.

אחרי הצלחת סיבוב ההופעות האקוסטי שנמשך במקביל למופעי הלהקה לאור דרישת הקהל, המופע המדובר שהתקיים בהאנגר 11 לרגל אלבום המופת 'מסע ומתן', מגיע מוש בן ארי עם הלהקה המדהימה שלו לחגיגה שמחה ומרימה כמו שרק הוא יודע עם הלהיטים הגדולים מכל השנים לצד שירים חדשים, בהופעה מיוחדת שתתקיים באמפי מיני ישראל ותסכם קיץ עמוס בהופעות ופסטיבלים. בהופעה יארח מוש את אברהם טל ובניה ברבי, שניים מהיוצרים האהובים בישראל, לביצועים משותפים ומרגשים.

בין השירים שיבוצעו יהיו להיטי הענק של בן ארי כמו: אנצל, משא ומתן, את, יה, הנה הוא בא, כמו בחיים, Jah is on, דרך, בטח שאבוא, פתאום, מתנת שמיים, הלאה מכאן, עד שתבואי, אספר לך הכל, ממריאים, ואיך שלא, שיר למעלות, זיכרון אחד מושלם, ועוד.

במופע המשובח הוא חוזר למקורות ולוקח את הקהל למסע בין סגנונות מוזיקליים שונים שהפכו לסימן ההיכר שלו, שכל אחד מהנגנים מוסיף כלי וצבע ייחודי שיוצרים עושר מוזיקלי סוחף. בואו להתפרק ולשמוח במופע שיעניק לכם שעתיים של ניתוק מהמציאות בלב, ברגש ובטאצ' הייחודי של האחד והיחיד מוש בן ארי.

מוש בן ארי במיני ישראל