ימים של קיץ 2016 סדרת הופעות חגיגיות

היה זה בשנת 2011, כאשר החל עילי בוטנר במלאכת הקמת הרכב ושמו "ילדי החוץ".

אסופת השירים החדשה שכתב חייבה מציאת זמר וזמרת אשר יוכלו לחלוק ביניהם את שירי הסולו באמינות רבה, כחלק מתהליך הקלטת האלבום.

יתרה מכך, אתגר נוסף לזמרים שיימצאו נולד בדמות הצורך להיכנס לנעליהם הגדולות של רן דנקר, קובי אפללו, ריטה, נינט, ועוד זמרים נפלאים אחרים להם כתב בוטנר להיטים גדולים ואהובים בעבר.

כל זאת – מתוך כוונה לצאת לסיבוב הופעות ייחודי, אשר לראשונה (!) בקריירה של עילי יוכל לאגד את כל הלהיטים, של כל המבצעים, מכל התקופות והדיסקים לכלל מופע אחד שלם וצבעוני במיוחד!

לא פחות משנה שלמה חלפה בחיפושים, אודישנים חוזרים ונשנים, ניסיונות, חדרי חזרות, הקלטות אשר נגנזו עוד בטרם ראו אור… עד אשר הגיע בוטנר למסקנה שהוא מוכן ומזומן לצאת לדרך.

אדר גולד, אוהד שרגאי….שלושה נגנים מוכשרים, שלל שירים חדשים יותר ולהיטים חדשים פחות….וקדימה הלאה!

כחמש שנים לאחר מכן ניתן לומר בבטחה שאף אחד, גם לא עילי עצמו, יכול היה לצפות את ההצלחה הגדולה אשר חיכתה להרכב ממש מעבר לפינה:

ארבע שנים על הבמות בכל רחבי הארץ, מאות הופעות, שרשרת של כשבעה סינגלים חדשים ברצף (!) הנכנסים לפלייליסטים השונים וכובשים את לב המדיה והמאזינים כאחד(רץ אלייך, תתן לי יד, תם ולא נשלם, נעים עכשיו, קדימה הלאה, בוקר יעלה, תצרח… וטיפות – לראשונה בביצוע של בוטנר עצמו – המסרב לפנות מקום בצמרת המצעדים של גלגל"צ ורשת ג' למעלה מחודש רצוף!!!) אלבום זהב (תם ולא נשלם), פרס הרכב השנה במוזיקה מטעם מאזיני גלגל"צ וגולשי Ynet.

אז….איך חוגגים את כל זה, ועשר שנות יצירה?!

באלבום אוסף כפול אשר יצא לאחרונה (מרץ 2015) ובו כל ביצועי האולפן המקוריים של להיטי עילי בוטנר ,לצד אלבום הופעה חיה המתעד את ההיסטריה של שלוש השנים האחרונות סביב ההרכב עם "ילדי החוץ".

ועכשיו – בקיץ החמישי (!!!) של הטור הממאן לעצור ולנוח… ולאור ביקוש בלתי פוסק מצד הקהל, בוטנר מעלה הילוך!!!!

כן, כל הלהיטים מכל הזמנים, מ"שווים" ועד "טיפות", מ"מכתב לאחי" (בסוף הדרך עוד תהיה מאושר) ועד "תם ולא נשלם"….עם מצגת תאורה ייחודית ומושקעת, זו המסיבה הענקית שלא תתן לכם לשבת ולו לרגע.

אתם לא רוצים לפספס…!!!!!!!!!!!!!!

צילום יח

צילומים מההופעה