שני מופעים מוזיקליים לכל המשפחה, עטורי כוכבי ילדים, אשר יתקיימו באמפי שבמתחם. במופעים יככבו גילי "בא לבקר" ורנר, "שי ורועי" (שי לוי ורועי ארז), "יעל ועמרי" (יעל נחום ועמרי רוטברד) ולולייני קרקס Y. אורח מיוחד בחלק מהמופעים – "פרופסור פוקס" (גיל וסרמן). את המופעים מביים מיכאל יוסף, עיבודים: בן זיידמן.

כרטיס הכניסה כולל בתוכו 3 פעילויות: כניסה למופע "פנטזיה בפארק", "חפש את המטמון" – משחק חידה נושא פרסים שייערך מדי יום לפני ואחרי המופע, וסיור בפארק המיניאטורות שיואר בתאורת לילה מיוחדת עד שעת הסגירה ב-22:00.

גילי בא לבקר בקרקס

"גילי בא לבקר" התקבל לעבודה בקרקס, אבל בדרך הוא נתקל בבעיה קטנה – הוא לא יודע לעשות שם כלום. לא ללכת על חבל, לא לבצע תרגילי אקרובאטיקה ואפילו לא לעבוד בקופת הקרקס.

לעזרתו של גילי נחלץ מיד עמרי ואיתו הפייה הצמודה – יעל, הלא הם "יעל ועמרי". יחד הם עוברים מסע מוסיקאלי מצחיק בין אמני הקרקס על מנת לעזור לגילי להשתלב…

האם יצליח גילי ללכת על חבל? האם הפייה תתגבר על פחד הגבהים שלה? האם סיומו של המסע יהיה במסיבת דיסקו ענקית?

עם גילי ורנר, עמרי רוטברד ויעל נחום. אורח מיוחד בחלק מהמופעים: "פרופסור פוקס" – גיל וסרמן.

 

שי ורועי יוצאים לחפש את המוסיקה בקרקס

"שי ורועי" הגיעו לבקר בקרקס Y, אך שוד ושבר, אמני הקרקס עצובים ולאף אחד מהם לא מתחשק להופיע, להצחיק או לבדר, משום שהמוסיקה נעלמה מן הקרקס. הצמד נחלץ לעזרה ויוצא לחפש את המצאת המוסיקה שתחזיר לקרקס את השמחה.

מופע מצחיק המשלב את אמנויות הקרקס עם האקרובאטיקה הקומית של צמד כוכבי הילדים.

עם שי לוי, רועי ארז וקרקס Y.

ומדי ערב לפני ואחרי המופע – "חפש את המטמון" משחק חידה נושא פרסים

מרוץ משפחתי של ידע, זריזות ונחישות למציאת המטמון החבוי בפארק. ז׳אק שודד האוצרות הנודע לשמצה, מחזיק בידיו תיבות מטמון אותן הוא שדד ברחבי ישראל, אך הוא אינו יכול לפתוח אותן. לכל תיבה קוד סודי בכתב סתרים. מי שיגלה את הצופן לפתיחת תיבות המטמון יחלוק עם ז׳אק את האוצר שבתוכו. כולם יכולים להשתתף, אך רק מהירי הידע והמחשבה יזכו לפתוח את התיבה ולזכות בפרס.

מדי ערב בשעה 17:30 ו-19:30, ללא תשלום נוסף.

גלריה: טעימה מן הפעילות