אז...או היום - החוויה:

מפגש בין דורי בין הורים, ילדים, סבים וסבתות בסיפור ההיסטורי נוסטלגי של מדינת ישראל. זה אחה"צ משפחתי, נוסטלגי ועכשווי בין מה היה פה פעם ומה השתנה, איך היינו פעם ואיך אנחנו היום.

כשהאסימון פוגש אייפון: בואו לפגוש חפצים נוסטלגיים (חלקם מדברים) שנעלמו מהעולם ולשמוע את סיפורם אל מול המוצרים של היום בתערוכת "מאז ועד היום": "מהאסימון לאייפון", מהאנציקלופדיה ועד הויקיפדיה, מהגלויה ועד האימייל, מהגזוז ועד לסודה סטרים, מהחלבן ועד לרפת הרובוטית ועוד. תפגשו את אורי הילד הכי סקרן ושובב באינטראקציות קומיות בין עבר להווה: ישוחח עם הרצל על מה שחזה וחלם מול ההווה, יפגוש את דוד בן גוריון במצפה רמון וינהל שיחה עם ביאליק בלב תל אביב.

היה היה: מודלים מרכזיים בפארק מספרים את סיפורם בעבר. מודלים יחזרו בזמן ויציגו למבקרים איך הם היו נראים פעם? מה היה במקום בו הקימו את שלושת מגדלי עזריאלי? איך נראו הרחובות של פעם שעוד מכרו נפט וקרח, החולות שהיו לפני ראשון לציון ועוד המון זיכרונות היסטוריים ונוסטלגיים.

שחקנים: דמויות נוסטלגיות מפוזרות בפארק.

הכינותי מראש: הכנת שנות טובות של פעם.

הצגת ילדים: סבא ואורי מנהרת הזמן. מה קורה כשסבא צריך לעשות סלפי עם הנכד אורי? מידי יום בשעה 18:30, תוכלו לצפות בהצגת הילדים "אורי וסבא במנהרת הזמן". הצגת ילדים מצחיקה ושנונה מלווה שירים אהובים על מפגש בין סבא מבולבל שלא עומד בקצב התקדמות הטכנולוגיה לנכדו הצעיר שמצד אחד שולט בסנאפצ'ט ומצלם סלפי, ומצד שני מאד אוהב את סבא שלו ומעריך את העבר והנוסטלגיה.

אלבום התמונות של אורי: הרפתקה משפחתית נוסטלגית מלווה בכתב חידה.

באנר של פעילות לילדים בפארק מיני ישראל: מאז ועד היום! קיץ נוסטלגי עכשווי. עם פירוט האטרקציות באירוע.

גלריה: טעימה קטנה מהפעילות